20 մարտի 2025 թվականի N 896-Ա |
ԴԻԼԻՋԱՆ ՀԱՄԱՅՆՔԻ ԱՎԱԳԱՆՈՒ 2025Թ. ՓԵՏՐՎԱՐԻ 18-Ի ԹԻՎ 865-Ա ՈՐՈՇՄԱՆ ՄԵՋ ՓՈՓՈԽՈՒԹՅՈՒՆ ԿԱՏԱՐԵԼՈՒ ՄԱՍԻՆ |
Ի փոփոխումն Դիլիջան համայնքի ավագանու 2025թ. փետրվարի 18-ի «Դիլիջան համայնքի Դիլիջան քաղաքի Այգեստան փողոց թիվ 2/21 հասցեի տնտեսական շինությունը և վերջինիս զբաղեցրած 41․3քմ հողամասն ուղղակի վաճառքի ձևով օտարելու համաձայնություն տալու մասին» թիվ 865-Ա որոշման և ղեկավարվելով <<Նորմատիվ իրավական ակտերի մասին>> օրենքի 1-ին հոդվածի 2-րդ մասի և 33-րդ հոդվածի 1-ին մասի 1-ին կետի պահանջներով՝ համայնքի ավագանին որոշում է. 1. Դիլիջան համայնքի ավագանու 2025թ. փետրվարի 18-ի «Դիլիջան համայնքի Դիլիջան քաղաքի Այգեստան փողոց թիվ 2/21 հասցեի տնտեսական շինությունը և վերջինիս զբաղեցրած 41․3քմ հողամասն ուղղակի վաճառքի ձևով օտարելու համաձայնություն տալու մասին» թիվ 865-Ա որոշման մեջ կատարել փոփոխություն, մասնավորապես՝ «95651 դրամ» արժեքը փոխարինել «191302 դրամով»: 2. Սույն որոշումն ուժի մեջ է մտնում պաշտոնական հրապարակման օրվան հաջորդող օրը: |